Tegoroczna-6 edycja Wakacji z angielskim odbyła się również we współpracy z Gminną Biblioteką w Strzyżewie, która użyczyła nam swoich pomieszczeń, a pani  bibliotekarka Barbara Siemionek z zaangażowaniem włączyła się w opiekę nad dziećmi.

Zajęcia odbywały się od 25 czerwca do 02 lipca. Przez ten czas chętne dzieci uczestniczyły w zajęciach językowych- ucząc się i trenując z Kahoot, w zajęciach plastycznych-wykonując pompony i transparenty wspierające naszą reprezentację w rozgrywkach  mistrzostw świata( i właśnie tego dnia się w końcu udało strzelić gola- to na pewno zasługa naszego dopingu;)), a także dały ujście swoim fantazjom i marzeniom ozdabiając przepięknymi chodnikowymi „muralami” wejście szkoły. Po drodze dużo śmiechu i zabawy dostarczyły nam gry planszowe, a w szczególności Hot Potatoe.

Dodatkową atrakcją były ogólnodostępne zajęcia fit-dance prowadzone przez profesjonalną trenerkę p. Sylwię Mateńkę-Woch, w trakcie których można było się trochę zmęczyć, zadbać o formę, trochę pobawić ,jak również nauczyć układów tanecznych bądź zmierzyć się z czaczą. Mamy nadzieję że wszyscy świetnie się bawili i będą nas wspierać swoją energią również w przyszłym roku. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.;*))

Nagrodą za codzienną obecność na zajęciach była wycieczka do Multicentrum w Białej Podlaskiej dofinansowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Organizatorzy:

Mgr Ewa Niewęgłowska