WRÓĆ


Tatry, Kraków, Wadowice – „Ostatni raz z moją klasą”

 

„Kiedyś ktoś mnie zapytał: "Dlaczego chodzisz po górach?". Odpowiedziałem, że ludzi można podzielić na dwa rodzaje: na tych, którym nie trzeba tej pasji tłumaczyć, i na tych, którym się jej nie wytłumaczy”.

Piotr Pustelnik

 

W czerwcu uczniowie klasy III a gimnazjum i VIII wyruszyli na ostatnią wspólną wycieczkę. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Kraków. Była to niezapomniana lekcja historii opowiedziana przez fantastyczną panią przewodnik. Następne dwa dni spędziliśmy w górach przemierzając tatrzańskie szlaki.  Satysfakcja i radocha z samego faktu łazęgowania przebijały wszelkie niedogodności i bolączki. To był niezapominany kontakt z przyrodą. Ostatni dzień, to było coś dla ducha. Zwiedziliśmy wraz z profesjonalnym przewodnikiem Muzeum w Wadowicach - Dom Rodziny Jana Pawła II.  Ta wycieczka na długo zostanie nam w pamięci: był to czas wspólnych klasowych wspomnień, odpoczynku i radości.

Ciekawe czy zaszczepiłyśmy w Was odrobinę pasji chodzenia po górach?. Ciekawe czy czujecie niedosyt i jeszcze tam kiedyś wrócicie?

Opiekunowie: Renata Pycka i Renata Zaremba J

 

Zostały również zdjęcia: