Sukcesy w II Gminnym Festiwalu „Mamo moja"

29 maja w Wólce Świątkowej odbyła się uroczysta gala II Gminnego Festiwalu „Mamo moja”, na której  ogłoszone zostały wyniki konkursów: plastycznego, wokalnego oraz literackiego, do których przystąpili uczniowie gminnych szkół             i przedszkoli. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

W kategorii „Portret mamy” w grupie klas IV-VI Szkół Podstawowych wyróżnienie zdobyła Magdalena Mitura z klasy V.

W rywalizacji „na słowa” o miłości i szacunku do mamy w kategorii „Wiersz dla mamy” I miejsce zajęła  Paulina  Beczek z klasy III a Gimnazjum za wiersz pt. „Co ty na to mamo”.

W kategorii literackiej „List do mamy” I miejsce zajęła praca uczennicy klasy II a Gimnazjum Pauliny Juszczyńskiej.

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Opiekunami laureatów były panie: w kategorii literackiej p. Renata Zaremba, natomiast w kategorii plastycznej p. Renata Pycka.