Sukcesy w Gminnym Festiwalu „Mamo moja"

28 maja w Wólce Świątkowej odbyła się uroczysta gala I Gminnego Festiwalu „Mamo moja”, na której  ogłoszone zostały wyniki konkursów: plastycznego, wokalnego oraz literackiego, do których przystąpili uczniowie gminnych szkół i przedszkoli. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

W kategorii „Portret mamy” w grupie klas IV-VI Szkół Podstawowych, Julia Łukomska z klasy V zajęła III miejsce.

W grupie Gimnazjów, statuetka za I miejsce powędrowała do Pauliny Beczek z klasy IIa, natomiast Paulina Jankowska z klasy Ib zdobyła II miejsce.

W rywalizacji „na słowa” o miłości i szacunku do mamy w kategorii „Wiersz dla mamy” najładniejszy okazał się  utwór  napisany przez Amelię Skrzyszewską z klasy V, która zajęła I miejsce. Patrycja Sulej z klasy V zajęła II miejsce.

W kategorii literackiej „List do mamy” I miejsce zajęła praca uczennicy klasy Ia Gimnazjum Izabeli Malentowicz natomiast uczennica Julia Jezierska zdobyła II miejsce.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Opiekunami laureatów były panie: w kategorii literackiej p. Renata Zaremba, p. Barbara Wróbel, natomiast w kategorii plastycznej p. Renata Pycka.

Gmina Łuków - foto

.