WRÓĆ

Podwójny sukces dziewcząt ze Strzyżewa w mini piłce siatkowej

 10.02.2014r w Szkole Podstawowej w Szaniawach odbył się Powiatowy Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej „ 3”. Na zawodach sportowych zgłosiło się sześć szkół podstawowych: Dębowica, Kobiałki, Strzyżew, Aleksandrów, Stoczek Łukowski,  Krzywda. Drużyna dziewcząt ze Strzyżewa pokonała wszystkie szkoły i zajęła I miejsce, tym samym uzyskała awans na zawody rejonowe w Białej Podlaskiej.

 Skład drużyny:

1.     Mitura Magdalena

2.     Kozłowska Marta

3.     Domańska Natalia

4.     Męczyńska Eliza

5.     Filipczak Agnieszka

6.     Widz Justyna

7.     Skrzyszewska Amelia

8.     Stachal Karolina

9.     Anna Kowalczyk

 Na zawodach rejonowych dziewczęta zajęły III miejsce.

 13.02 2014r drużyna dziewcząt wyjechała do Łukowa na powiatowy finał

„ 4” siatkarskich. Turniej odbył się w Szkole Podstawowej nr5. W zawodach udział wzieło 5 drużyn: Wojcieszków, Strzyżew, Gręzówka, Stanin, Stoczek Łukowski. Zawodniczki ze Strzyżewa pokonały wszystkie szkoły i zajęły I miejsce otrzymując awans na zawody rejonowe.

 Skład drużyny:

1.     Kamila Ptaszyńska

2.     Magdalena Widz

3.     Milena Biadań

4.     Oliwia Bartkowiak

5.     Aleksandra Mitura

6.     Magdalena Mitura

7.     Patrycja Bartosiewicz

8.     Marta Kozłowska

9.     Agnieszka Filipczak

10.                       Eliza Męczyńska.

 

Na zawodach rejonowych drużyna zajęła V miejsce.

                                                                                     Opiekun: Jarosław Borek

 


 

5 lutego 2014 r. o godzinie 8:00 drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej wyjechała do Gołaszyna na eliminacje w piłce siatkowej „4”. Na zawody zgłosiły się 3 drużyny: Aleksandrów, Strzyżew i Gołaszyn. Po rozegraniu meczów każdy z każdym Strzyżew wygrał i o godz. 12:00 pojechał do Gręzówki na mecze finałowe. Tam dziewczęta pokonały Zalesie i Gręzówkę. Ostatecznie zajęły I miejsce w gminie Łuków i awansowały na turniej powiatowy w Łukowie.

 

Skład drużyny:
1. Patrycja Bartosiewicz
2. Kamila Ptaszyńska
3. Aleksandra Mitura
4. Magda Mitura
5. Magda Widz
6. Julia Śledź
7. Marta Kozłowska
8. Oliwia Bartkowiak
9. Agnieszka Filipczak
10. Milena Biaduń

 Opiekun: Jarosław Borek

 

 


 

11.01.2014r. W Zespole Szkól Zawodowych im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie odbył się gminny turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców gimnazjum. W zawodach uczestniczyło cztery gimnazja Strzyżew, Gołąbki, Krynka, Zalesie.

 

.
 

 Skład drużyny dziewcząt:

 1. Weronika Łukasik
 2. Dominika Ziółkowska
 3. Justyna Milewska
 4. Milena Kaczor
 5. Paulina Beczek
 6. Weronka Kozłowska
 7. Gosia Kamecka
 8. Iza Malentowicz
 9. Beata Filipczak

  Drużyna dziewcząt zajęła 3 miejsce, natomiast chłopcy 2 miejsce i zaawansowali się na zawody powiatowe.

 Skład drużyny chłopców:

 1. Wojtek Kamecki
 2. Robert Bartosiewicz
 3. Piotrek Domański
 4. Adrian Piszcz
 5. Dawid Stolarczyk
 6. Damian Kozłowski
 7. Łukasz Kopeć
 8. Paweł Kiryło
 9. Kuba Śledź
 10. Eryk Malentowicz

 


 

Nasi kibice na meczu POLSKA- NIEMCY

 

 

 


 

 

PO RAZ PIERWSZY TENISIŚCI STOŁOWI NA ZAWODACH WOJEWÓDZKICH.

 

W dniu 8 października 2013 roku odbyły się w Zalesiu mistrzostwa Gminy Łuków w indywidualny tenisie stołowym. Na zawody powiatowe, które odbyły się  17 października w Wojcieszkowie awansowali: Magdalena Mitura, Mateusz Bancerz, Kacper Lipiński i Daniel Szczepaniak. Kacper po zajęciu III miejsca, awansował na zawody rejonowe, które odbyły się 22 października w Borkach. Na tych zawodach Kacper Lipiński wypadł bardzo dobrze, zajmując II miejsce, dzięki czemu mógł reprezentować nasz rejon na zawodach wojewódzkich które odbyły się 29 października w Kocudzy. To historyczny sukces, nasz uczeń w tenisie stołowym nigdy nie dotarł tak wysoko. Opiekunem grupy tenisistów był Paweł Mućka.

.

 

 


 

BARDZO DOBRY WYSTĘP NASZYCH PRZEŁAJOWCÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ.

 

W dniu 19 września 2013 roku na terenach przy działkowych w Łukowie odbyły się gminne zawody przełajowe. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej zajęły II miejsce a chłopcy zajęli I miejsce, dzięki czemu mogli reprezentować naszą Gminę w zawodach powiatowych, które odbyły się 25 września w  Adamowie. Na tych zawodach dziewczęta zajęły V miejsce a chłopcy IV miejsce. Opiekunami grupy byli Jarosław Borek i Paweł Mućka.

 

.

 

 

 


 

MISTRZOWIE GMINY ŁUKÓW W MINI PIŁCE RĘCZNEJ.

Dnia 5 grudnia 2013 roku w Zalesiu zostały rozegrane mistrzostwa Gminy Łuków w mini piłce ręcznej chłopców. W zawodach wzięło udział 8 drużyn. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce wygrywając wszystkie mecze. Awansowaliśmy na zawody powiatowe, które odbędą się 25 marca 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Wysokiński Łukasz, Szczygielski Mateusz, Bancerz Mateusz, Świętochowski Arkadiusz, Kruczek Bartłomiej, Domański Bartłomiej, Kowalski Kacper, Kozłowski Tomasz i Bartosiewicz Jakub. Opiekunem grupy był Paweł Mućka.

.