STRONA GŁÓWNA

GRONO PEDAGOGICZNE


CZŁOWIEK LUBIĄCY SIE KSZTAŁCIĆ NIGDY NIE JEST BEZCZYNNY.

 

Nauczyciele Zespołu Szkół w Strzyżewie

2016/2017

 

Dyrektor  Janusz Kozłowski

 

Wychowawcy:

Imię i nazwisko

Oddział

Ewa Jurek

O

Małgorzata Świst

I

Beata Litwin

II

Beata Zarzycka

III

Barbara Wróbel

IV

Urszula Truś - Rzymowska

V

Agnieszka Rzymowska

VI

Gimnazjum

Renata Zaremba

I a

Renata Pycka

II a

Jadwiga Smorczewska

III a

Elżbieta Bajura

III b

 

Pedagog – Janina Gruza

Wychowawca świetlicy Marta Antoniuk

Bibliotekarz – Janina Gruza

 

Nauczyciele Szkoły Podstawowej

 

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel

Wychowanie przedszkolne

O

 Ewa Jurek

Edukacja wczesnoszkolna

I

Małgorzata Świst

Edukacja wczesnoszkolna

II

Beata Litwin

Edukacja wczesnoszkolna

III

Beata Zarzycka

Religia

0 – VI

Barbara Niedziółka

J. angielski

0 –VI

Marta Galińska- Mądry

J. polski

IV – VI

Barbara Wróbel

Historia

IV -VI

Agata Zarzycka

Matematyka

IV

Anna Gajda

Matematyka

V – VI

Agnieszka Rzymowska

Przyroda

IV – VI

Urszula Truś Rzymowska

Plastyka

IV – VI

Renata Pycka

Muzyka

IV – VI

Urszula Truś Rzymowska

Zajęcia techniczne

IV, V

Agnieszka Rzymowska

Zajęcia komputerowe

IV – VI

Agnieszka Rzymowska

WF

IV

 Paweł Mućka

WF dziewcząt

V - VI

Jarosław Borek

WF chłopców

V - VI

 Paweł Mućka

W-F (dodatkowy 1 godz./tyg.)

II, III, IV,

 Janusz Kozłowski

Wychowanie do życia w rodzinie

V – VI

 Beata Zarzycka

 

Nauczyciele Gimnazjum

 

Przedmiot

Klasa

Nauczyciel

J. polski

I – III

Renata Zaremba

J. angielski

I – III

Ewelina Michalak/Ewa Niewęgłowska

J. rosyjski

I – III

Agata Zarzycka

Religia

I – III

Barbara Niedziółka

Matematyka

I - III

Elżbieta Bajura

Historia

I – III

Jadwiga Smorczewska

Biologia

I – III

Urszula Truś Rzymowska

Fizyka

I – III

Renata Pycka

Chemia

I – III

Renata Pycka

Geografia

I – III

Jadwiga Smorczewska

Informatyka

I – II

Elżbieta Bajura

Zajęcia techniczne

I – II

Agnieszka Rzymowska

Plastyka

I – II

Renata Pycka

Muzyka

I – II

Urszula Truś Rzymowska

WF dziewczęta

Ia

Jarosław Borek

WF chłopcy

Ia

Paweł Mućka

WF

IIa

Jarosław Borek

WF dziewczęta

IIIa - IIIb

Jarosław Borek

WF chłopcy

IIIa –IIIb

Paweł Mućka

Wiedza o społeczeństwie

I – III

Agata Zarzycka

Wychowanie do życia w rodzinie

I – III

Beata Zarzycka

Edukacja dla bezpieczeństwa

III

Janusz Kozłowski

Zajęcia artystyczne

II -III

Urszula Truś Rzymowska/ Renata Pycka