WRÓĆ

19 stycznia w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie odbyły  się powiatowe zawody w piłkę koszykową chłopców z gimnazjum. W zawodach wzięły udział następujące drużyny: Gimnazjum nr. 2 w Łukowie, Gimnazjum w Zalesiu, Gimnazjum w Hucie Dąbrowej i Gimnazjum w Strzyżewie. Naszym chłopcom się nie powiodło i zajęli 4 miejsce.

Dnia 9.01.2013r. odbyły się zawody w piłkę koszykową. Rywalizowało ze sobą 2 drużyny-Zalesie i Strzyżew. Mecz rozegrał się w Zespole Szkół w Strzyżewie. Nasza drużyna prowadziła od samego początku . Przewaga wciąż rosła. Pod koniec Zalesie zdobywało więcej punktów. Mecz zakończył się wynikiem 28:22 dla Strzyżewa. Pomimo porażki Zalesia razem z nami dostali się dalej .

22 października w Gimnazjum nr. 3 w Łukowie odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt gimnazjalnych. W zawodach wzięły udział następujące drużyny: Gimnazjum nr. 2 w Łukowie, Gimnazjum w Okrzei, Gimnazjum w Wojcieszkowie, Gimnazjum w Zalesiu i Gimnazjum w Strzyżewie. Nasze dziewczęta wywalczyły 3 miejsce.

Zawody gminne

Dnia 19.09.12r. odbyły się Gminne zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny: dwie chłopców oraz dwie dziewcząt. Chłopcy ze szkoły podstawowej zajęli 3 miejsce, a dziewczęta również ze szkoły podstawowej zajęli 1 miejsce. Natomiast gimnazjum gorzej wypadło, chłopcy jak i dziewczęta zajęli ostatnie miejsca. Szkoła podstawowa została nagrodzona za miejsca na podium medalami oraz statuetkami.