STRONA GŁÓWNA 

Godziny  pracy  biblioteki i czytelni

                                                           

  

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

WTOREK

 

ŚRODA

 

CZWARTEK

 

PIĄTEK

  

  13.00 – 14.30

 

                          

   

 

  8.15 – 10.00     

  12.00 -13.00

 

 9.15 –  10.00    

12.00 - 14.30 

                         

 

  8.15 – 10.00   

12.00 – 14.00   

 

                08.15 – 10.00                   

  Bibliotekarka i pedagog –mgr Janina Gruza

 

REGULAMIN WYPOŻYCZEŃ PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH(kliknij)

          Biblioteka szkolna mieści się na parterze budynku  i zajmuje dwa pomieszczenia. Jedno stanowi wygodną, przestronną czytelnię posiadającą bogate zbiory encyklopedii, słowników, leksykonów, wydawnictw albumowych, czasopism, środków audiowizualnych i multimedialnych. W drugim znajduje się wypożyczalnia zawierająca lektury, beletrystykę, literaturę popularnonaukową  i metodyczną. Łącznie biblioteka posiada ponad 6000 woluminów. Prowadzi prenumeratę czasopism dla uczniów i nauczycieli. Gromadzi testy umożliwiające uczniom przygotowanie się do sprawdzianu po kl. VI i egzaminu gimnazjalnego oraz programy  i referaty szkoleniowe dla nauczycieli.
Biblioteka jest ważnym centrum informacji szkoły –Centrum Multimedialnym. Staramy się aby była przyjazna dla uczniów, nauczycieli, pracowników, absolwentów naszej szkoły i wszystkich osób, które chcą ze zbiorów korzystać. Zbiory biblioteczne gromadzone są zgodnie z potrzebami uczniów i nauczycieli.

Czytelnikom oferujemy:

 

Uczniowie chętniej odwiedzają bibliotekę, jest dla nich bardzo atrakcyjnym miejscem w szkole. Jest to biblioteka stwarzająca czytelnikowi nowoczesne i atrakcyjne warunki zdobywania wiedzy.