WRÓĆ

Rejonowy Turniej  Mini piłki siatkowej dziewcząt szkół podstawowych

16.03.2018r. w  szkole podstawowej nr6 w Białej Podlaskiej odbył się Rejonowy Turniej  Mini piłki siatkowej dziewcząt szkół podstawowych. Na zawody stawiło się 4 drużyny.

·        STRZYŻEW

·        JABŁOŃ

·        MIĘDZYRZEC PODLASKI

·        BIAŁA PODLASKA

Zawody zostały rozgrywane systemem „ Każdy z każdym”. Zawodniczki ze Strzyżewa w pierwszym meczu pokonały zespół z Jabłonia 2:0. Następnie spotkały się z drużyną z Międzyrzeca Podlaskiego z ,którą stoczyły bardzo zacięty pojedynek przegrywając 0:2  (24-26,  24-26). W ostatnim meczu turnieju uległy dziewczętom z Białej Podlaskiej 0:2. Końcowe wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

Ø 1 miejsce- Biała Podlaska

Ø 2 miejsce-Międzyrzec Podlaski

Ø 3 miejsce- Strzyżew

Ø 4 miejsce-Jabłoń

Naszą szkołę reprezentowały następujące zawodniczki: v Dominika Sójka v Kamila Kleszcz v Patrycja Domańska v Natalia Zakrzewska v Justyna Wereszczyńska v Oliwia Królak v Klaudia Filipczak v Wiktoria Nurzyńska v Kaja Majek v Anna Widz v Kinga Kardas v Natalia Kozłowska

Powiatowy turniej Mini koszykówki dziewcząt szkół podstawowych

odbył się  w  Zespole Szkół w Staninie 17.02.2018r . Nasze zawodniczki wzięły udział w tej sportowej rywalizacji. W sobotę rano do Stanina przyjechały następujące drużyny.

·        Szkoła Podstawowa w Okrzei

·        Szkoła Podstawowa w Strzyżewie

·        Szkoła Podstawowa w Gołaszynie

·        Szkoła Podstawowa w Staninie

Zawody  rozegrano systemem dwóch półfinałów.

Okrzeja trafiła na Stanin natomiast Strzyżew na Gołaszyn. Po zaciętych meczach do finału dostały się dziewczęta ze Strzyżewa oraz Okrzei. Nasza drużyna uległa zawodniczkom z Okrzei i zajęła II miejsce.

Nasze koszykarki to: *    Dominika Sójka *    Justyna Wereszczyńska *    Karolina Śledź *    Anna Widz *    Klaudia Filipczak *    Kamila Kleszcz  *    Oliwia Królak *    Kaja Majek *    Natalia Kozłowska  *    Kinga Kardas *    Wiktoria Nurzyńska *    Natalia Zakrzewska.

.

W Szkole Podstawowej w Rolach  13.02.2018 r. odbył się gminy turniej Mini piłki koszykowej dziewcząt.

Do turnieju zgłosiło się 6 zespołów: ·        Szkoła Podstawowa w Rolach  ·        Szkoła Podstawowa w Czerśli ·        Szkoła Podstawowa w Zalesiu ·        Szkoła Podstawowa w Gołaszynie ·        Szkoła Podstawowa w Gołąbkach  ·        Szkoła Podstawowa w Strzyżewie

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy:

A-    Strzyżew, Czerśl, Gołaszyn

B-     Gołąbki, Zalesie, Role

Po zaciętych pojedynkach w grupach do finału awansowały zawodniczki ze Strzyżewa oraz Gołaszyna . Drużyna z Gołaszyna zwyciężyła 19do18.Obie drużyny będą reprezentowały naszą gminę na zawodach powiatowych w Staninie 17.02.2018r.

Naszą szkołę reprezentowały następujące zawodniczki: Ø Dominika Sójka Ø Natalia Zakrzewska Ø Justyna Wereszczyńska Ø Kamila Kleszcz  Ø Kinga Kardas Ø Wiktoria Nurzyńska Ø Natalia Kozłowska Ø Kaja Majek Ø Karolina Śledź Ø Klaudia Filipczak Ø Anna Widz Ø Patrycja Domańska Ø Oliwia Królak

.

Powiatowe zawody w piłkę siatkową chłopców

Dnia 26.01.2018 r. odbyły się powiatowe zawody  w piłkę siatkową chłopców. Na zawody stawiło się 6 drużyn (Strzyżew, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3, Trzebieszów, Jeleniec i Okrzeja ). Chłopcy ze Strzyżewa z łatwością pokonali wszystkie drużyny, które zostały przydzielone do ich grupy, W finale zagrali z drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 3 wygrywając z nimi 2:0. Nasz zespół uzyskał awans na zawody rejonowe, które odbędą się w Białej Podlaskiej dnia 20.02.2018r.

Naszą szkołę reprezentowali:

1 Bartłomiej Kruczek- kapitan  2 Michał Męczyński  3 Tomasz Kozłowski  4 Maciej Mitura 5 Mateusz Bancerz 6 Kacper Lasecki 7 Mateusz Burdoń  8 Tomasz Juszkiewicz 9 Adam Juszkiewicz 10 Emil Siemionek  11 Adrian Suśniak  12 Kamil Dębiński

.

Turniej Noworoczny

14 lutego w hali łukowskiej Dwójki odbył się II Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Łukowie. Zaproszonych zostało 6 zespołów .Zaproszenie na to wydarzenie otrzymał również zespół ze Strzyżewa. Dziewczęta pokonały wszystkie zawodniczki przydzielone do ich grupy (dziewczęta z SP nr 2 i dziewczęta z SP nr 4 Łuków). W finale zagrały z zespołem z IV LO Łuków, pomimo różnicy wieku nasze siatkarki wygrały  2:0 (25:11, 25:19), zyskując I miejsce.

Nasze gimnazjum reprezentowały:

1 Magdalena Mitura-kapitan 2 Julia Domańska  3 Marta Kozłowska  4 Natalia Domańska 5 Ania Kowalczyk  6 Aleksandra Bancerz 7 Patrycja Siemionek 8 Karolina Wróbel  9 Dominika Sójka 10 Eliza Męczyńska

„Ferie z OSiR-em”

Dnia  5 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 w Łukowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej w ramach „Ferii z OSiR-em” pod hasłem „KOMPUTER MA WOLNE”.  Na zawody stawiły się 3 zespoły ze Strzyżewa : UKS Strzyżew (dziewczęta )w składzie :  Magdalena Mitura – Kapitan, Julia Domańska, Marta Kozłowska,  Natalia Domańska, Ania Kowalczyk , Patrycja Siemionek, Dominika Sójka. „Absolwent Strzyżew” ( chłopcy) w składzie :1 Bartek Kruczek – kapitan, Michał Męczyński,  Tomek Kozłowski,  Mateusz Bancerz,  Kacper Lasecki, Kamil Dębiński , Maciek Mitura. UKS Strzyżew (chłopcy)w składzie : Emil Siemionek, Mateusz Burdoń, Adrian Suśniak, Krzysiek Kędziora,  Krystian Jóźwiak, Michał Kozłowski , Dawid Kozłowski

Dziewczęta, po zaciętej rywalizacji  zajęły II miejsce przegrywając  jedynie 2:1 z zespołem z Białej Podlaskiej. Absolwent Strzyżew zajął I miejsce , natomiast druga drużyna chłopców wywalczyła II miejsce.

.

Powiatowe zawody w piłkę siatkową dziewcząt

Dnia 17.01.2018r w Łukowie odbyły się powiatowe zawody w piłkę siatkową dziewcząt. Na turniej stawiło się 6 zespołów ( Strzyżew, Gręzówka, Podstawówka nr 2 w Łukowie , Podstawówka nr5 w Łukowie, Dębowica i  Stara Prawda ). Wszyscy zostali podzieleni na dwie grupy, dziewczęta ze Strzyżewa trafiły na zespoły z SP2 i Dębowicy. Nasze siatkarki pokonały wszystkie zespoły bez większych trudności i awansowały do finału, gdzie zmierzyły się ze zespołem z Gręzówki. Wygrywając z nimi 2:0. Następne zawody rejonowe odbędą się w Białej Podlaskiej.

1 Magdalena Mitura-kapitan  2 Julia Domańska 3 Marta Kozłowska 4 Natalia Domańska 5 Ania Kowalczyk 6 Aleksandra Bancerz 7 Patrycja Siemionek 8 Karolina Wróbel 9 Agnieszka Filipczak 10 Eliza Męczyńska 11 Natalia Celińska

.

Podgrupa turnieju dziewcząt w piłkę siatkową.

Dnia 9.01.2018r. odbyła się podgrupa  turnieju w piłkę siatkową dziewcząt. Na zawody stawiły się 3 zespoły ( Strzyżew, Dębowica, Sarnów). Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym’’. Dziewczęta ze Strzyżewa i tym razem wygrały wszystkie mecze i  zyskały awans na zawody powiatowe które odbędą się 17 stycznia w Łukowie.
Życzymy dalszych sukcesów naszym siatkarkom.

Naszą szkołę reprezentowały

1 Magdalena Mitura- kapitan  2 Julia Domańska  3 Marta Kozłowska  4 Natalia Domańska 5 Ania Kowalczyk 6 Karolina Wróbel  7 Patrycja Siemionek  8 Aleksandra  Bancerz  9 Eliza Męczyńska  10 Agnieszka Filipczak  11 Natalia Celińska

Gminne zawody w piłkę siatkową chłopców

Dnia 12.01.2018r w Zespole Szkół w Strzyżewie odbyły się gminne zawody w piłkę siatkową chłopców.  Na zawody stawiło się  5 drużyn ( Strzyżew, Zalesie, Gołąbki, Krynka i Gręzówka).  Powstały dwie grupy, nasi zawodnicy trafili do grupy razem z zawodnikami ze szkół w Gręzówce i Gołąbkach .  Bez problemu pokonali wszystkie zespoły. W półfinale mieli okazje zagrać ze szkołą z Zalesia, wygrywając z nimi 2:0. Następnie w finale zagrali z drużyną z Krynki wygrywając 3:1 i tym samym zyskując  awans na powiat który odbędzie się w Łukowie.

1 Bartłomiej Kruczek- kapitan  2 Michał Męczyński  3 Tomasz Kozłowski  4 Maciej Mitura  5 Mateusz Bancerz 6 Kacper Lasecki  7 Mateusz Burdoń  8 Tomasz Juszkiewicz  9 Adam Juszkiewicz  10 Emil Siemionek  11 Adrian Suśniak  12 Kamil Dębiński

Gminne zawody w piłkę siatkową dziewcząt.

Dnia 20.12.2017r. w Zespole Szkół w Gręzówce odbyły się gminne zawody w piłkę siatkową dziewcząt. W turnieju brało udział 5 drużyn(Gołąbki, Gręzówka, Strzyżew, Role i Zalesie),które zostały podzielone na dwie grupy.  Drużyna ze Strzyżewa grała w grupie ze szkołą z Gołąbek i Zalesia. Po bardzo zaciętych pojedynkach dziewczęta pokonały wszystkie drużyny i w półfinale trafiły na szkołę w Rolach, którą także pokonały. W finale nasze zawodniczki spotkały się ze szkołą w Gręzówce wygrywając z nią 2:0 i tym samym zyskując awans na dalsze zawody, które odbędą się w Trzebieszowie.

1 Magdalena Mitura-kapitan  2 Julia Domańska    3 Marta Kozłowska 4 Natalia Domańska  5 Ania Kowalczyk  6 Aleksandra Bancerz  7 Patrycja Siemionek  8 Karolina Wróbel  9 Agnieszka Filipczak  10 Eliza Męczyńska  11 Natalia Celińska