WRÓĆ


 

Wyróżnienie w III Edycji Konkursu „Kobieta Roku Gminy Łuków 2017”

       W dniu 5 marca br., w świetlicy wiejskiej w Łazach, odbyła się III Edycja Konkursu „Kobieta Roku Gminy Łuków 2017” w ramach obchodów Gminnego Dnia Kobiet.

        W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 14 pań, reprezentujących środowiska kobiece Kół Gospodyń Wiejskich, placówek oświatowych, sołectw, stowarzyszeń, instytucji i zakładów pracy. Naszą szkołę reprezentowała p. Beata Zarzycka, która otrzymała honorowe wyróżnienie w postaci statuetki – rzeźby „Złotego Tulipana Wójta Gminy Łuków 2017”, wykonanej przez lokalnego artystę, twórcę - Roberta Sadło. Pani Beata podejmuje liczne przedsięwzięcia, które mają na celu integrację całej społeczności szkolnej oraz społeczności lokalnej. To także za Jej zasługą, szkoła cieszy się w środowisku lokalnym opinią miejsca przyjaznego dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

         Rada Rodziców naszej szkoły doceniła wysiłek i ogromne zaangażowanie p. Beaty na rzecz promowania środowiska lokalnego, dlatego jest nam tym bardziej miło i jesteśmy dumni z tego, że efektywna praca p. Beaty została także doceniona przez władze Gminy Łuków. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Małgorzata Wereszczyńska

Przewodnicząca Rady Rodziców


.